• Rekrutacja

• Nabór do VII Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Krakowie na rok szkolny 2020/21

• dla Rodziców i Uczniów po zakwalifikowaniu do szkoły podpisaniu umowy)

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem przez Ministra Edukacji Narodowej decyzji o przesunięciu terminu przeprowadzenia egzaminu ośmioklasisty, poniżej procedura zamykającą nabór do VII Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Krakowie:

1. Zgodnie z umową o świadczenie usług dydaktycznych świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz kartę zdrowia należy dostarczyć do sekretariatu VII PLO w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2020 - wtorek (warunek konieczny) – ul. Grodzka 60, w godzinach 9.00-14.00.
            2. Certyfikat potwierdzający wyniki osiągnięte na egzaminie ósmoklasisty (zgodnie terminarzem i decyzją MEN) należy dostarczyć do sekretariatu VII PLO między 24 a 28 sierpnia 2020.

Dyrekcja VII PLO im. M. Reja w Krakowie

• Nabór do VII PLO

• Nabór do VII Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. M. Reja w Krakowie na rok szkolny 2020/2021 został zakończony.

Nabór do VII PLO odbywa się na następujących zasadach:

KROK 1: należy telefonicznie umówić spotkanie z wicedyrektorem szkoły  (spotkanie rozumiemy jako rodzaj rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem). W tym  celu prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły, tel. 572-294-098.

KROK 2 : na spotkaniu powinien pojawić się kandydat oraz przynajmniej jeden z rodziców / prawnych opiekunów.

KROK 3: podczas rozmowy kwalifikacyjnej chcielibyśmy mieć wgląd w dokumenty kandydata (świadectwo ukończenia klasy siódmej, dyplomy, wyróżnienia, inne świadectwa dające pojęcie o zainteresowaniach/pasjach/szczególnych osiągnięciach).

KROK 4: rodziców kandydatów, którzy pomyślnie przejdą rozmowę kwalifikacyjną, chcemy na przełomie I/II 2020 r. zapraszać do podpisania umów.