• Biblioteka

• Nasza biblioteka Szkoły Podstawowej ma już ponad 2000 tysiące woluminów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Już niedługo w bibliotekach LO i SP ruszamy z e-biblio. Szczegóły wkrótce.....

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00

Regulamin Biblioteki Szkoły Podstawowej

1. W bibliotece rozmawiamy szeptem, żeby nie przeszkadzać innym korzystającym.
            1. Nie wnosimy jedzenia i pica.
            2. Maksymalny czas wypożyczeń książki to jeden miesiąc. Za zgodą nauczyciela bibliotekarza można ją prolongować.
            3. Uczeń może posiadać na swoim koncie 3 książki.
            4. Czytelnik zobowiązany jest do szanowania wypożyczonych książek.
            5. Czytelnik, który zniszczył, albo zgubił wypożyczoną książkę zobowiązany jest do niezwłocznego odkupienia takiej samej książki oraz innej wskazanej przez nauczyciela bibliotekarza. Do momentu, kiedy tego nie uczyni jest zawieszony w prawach korzystania z biblioteki.
            6. Nie wolno wypożyczać książek z księgozbioru podręcznego do domu.
            7. Na dwa tygodnie przed zakończeniem roku szkolnego każdy czytelnik ma obowiązek oddać wszystkie wypożyczone książki.

Są w szkole mole książkowe, które na każdej przerwie czytają, czytają, czytają i tak się odprężają. Biblioteka Szkoły Podstawowej stała się ulubionym miejscem naszych małych czytelników.