• VII Prywatne Liceum

      • Konkurs recytatorski "Romantycy"


      • Miło nam poinformować, że Zofia Kramarz uczennica klasy 2B LO zdobyła 2. miejsce w konkursie recytatorskim "Romantycy" organizowanym przez Centrum Kultury Podgórze -  Dom Solvay.

       Gratulujemy!

      • Biologiczne sukcesy 

      • Dawid Kowalski i Milena Serwatka to licealiści, którzy wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Biologicznej składającej się z 3 etapów, przy czym etap centralny (finał) zawierał w sobie 4 pracownie praktyczne (zoologiczną, botaniczną, bioinformatyczną i biochemiczną), egzamin teoretyczny i obronę przygotowywanej wcześniej pracy badawczej. 

        Zawody finałowe odbyły się w dniach 22-24 kwietnia 2022 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Po trzech dniach zmagań z zadaniami i stresem Milenie udało się uzyskać tytuł finalistki - gwarantujący 100% na maturze z biologii, Dawidowi zaś tytuł laureata, który oprócz 100% z biologii daje wstęp na wszystkie kierunki o profilu biologiczno-medycznym na wszystkich uczelniach w Polsce. 

        Wielkie brawa i gratulacje dla Dawida oraz Mileny! 


      • Zwolnieni z teorii

      • Mamy wielką przyjemność poinformować, że uczennice i uczniowie naszego Liceum:

       Milena Serwatka, Patrycja Górka, Dawid Kowalski, Jakub Pilszak, Wiktoria Szczurowska, Maria Sikora, Julia Bień-Popiel, Rebeka Sady, Róża Konarska, Zoja Lubowiecka oraz Antoni Mól przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

        

       Serdecznie gratulujemy!

        

       Olimpiada Zwolnieni z Teorii jest pierwszą praktyczną olimpiadą w Polsce. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy
       rozwiązywanie problemów, a także zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.

       Fundacja Zwolnieni z Teorii z siedzibą w Warszawie, ul. Sułkowskiego 12/14 lok.8, 01-621; KRS:0000488903 NIP:525-257-61-56 Regon:147028020